Pomagam zachować 
Wasze wspomnienia!

Cześć!

Jestem Jakub! Znajomi mówią o mnie fotograf ślubny z Włocławka. To bliskie prawdy, bo zdjęcia ślubne wykonuję ponad 10 lat. Reportaże ślubne oraz sesje ślubne realizowałem w wielu miejscach w Polsce. Robiąc zdjęcia ślubne odwiedziłem m.in. Toruń, Bydgoszcz, Inowrocław, Płock, Łódź, Gdańsk, Gdynię, Piłę, Rzeszów, Łebę. Oczywiście nie od zawsze byłem fotografem ślubnym. Gdybyśmy spotkali się kilka lat temu, mógłbym zaproponować Wam założenie lokaty. Pracując wtedy w banku pomagałem pomnażać oszczędności. Dzisiaj robię jednak coś, co potrafię najlepiej. Pomagam zachować najważniejsze wspomnienia.

Sesja narzeczeńska to wspaniała przygoda. Bezcenne chwile. Garść wspomnień. To wszystko przed Wami!

SESJE NARZECZEŃSKIE

ZOBACZ WIĘCEJ

W dniu ślubu jesteście najważniejsi. Łapię Waszą radość, szczerość i wzruszenie najbliższych. Chwytam wspomnienia i zachowuję dla Was!

REPORTAŻ ŚLUBNY

ZOBACZ WIĘCEJ

Złapcie się za ręce i ruszcie przed siebie. Przytulcie się i bądźcie pewni jednego. Będzie pięknie, bo to historia o Was!

SESJE ŚLUBNE

ZOBACZ WIĘCEJ

Opinie Par Młodych

Para Młoda - sesja w Orłowie nad Morzem Bałtyckim w Gdyni

Zaczęliśmy od sesji narzeczeńskiej, była to nasza pierwsza sesja w życiu i Kuba świetnie nas poprowadził, dzięki czemu stres szybko minął i zdjęcia wyszły przepięknie. Reportaż ze ślubu i wesela oraz sesja ślubna w Orłowie przeszły nasze oczekiwania! Przepiękna pamiątka z tego wyjątkowego dnia na całe życie!

 

DOMINIKA/MATEUSZ

Para Młoda - sesja ślubna

Jakub był fotografem podczas naszego ślubu i wesela w czerwcu. Jesteśmy zachwyceni pracą którą wykonał. Każde zdjęcie jest fantastyczne. Całość została do nas przesłana w uroczym drewnianym pudełeczku z pendrivem z naszymi imionami. Kontakt i współpraca na najwyższym poziomie. Polecam w 100%

 

KLAUDIA/ŁUKASZ

Para Młoda - sesja ślubna

Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów współpracy z Kubą. Dzięki niemu mamy piękną pamiątkę. Podchodzi do swojej pracy profesjonalnie, a jednocześnie zapewnia miłą, partnerską atmosferę. Zdecydowanie polecamy wszystkim parom szukającym dobrego fotografa na ten wyjątkowy dzień!


MAGDA/MACIEJ

Chcecie zapytać o wolny termin?

Imię
Twój e-mail:
Treść wiadomości:
WYŚLIJ
WYŚLIJ
Formularz został wysłany . Dziękuję!
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola.